کانال تلگرام ما ورود به کانال
بازی ها ›

بازی ها بازگشت ‹

برنامه ها ›

برنامه ها بازگشت ‹

آموزش ها ›

آموزش ها بازگشت ‹

تلگرام Telegram

Telegram Web

آموزش استفاده از تلگرام وب – Telegram Web

جدیدترین آموزش استفاده از تلگرام وب برای کاربران تلگرامی – Telegram Web

تلگرام وب + آموزش

Telegram Web :

استفاده از تلگرام وب – Telegram Web همانند نسخه های اندروید , آی یو اس و نسخه دسکتاپ فرق چندانی نمی کنید و این آموزش برای شما عزیزان در جم روید منتشر شده است. تلگرام در حال حاضر یکی از مسنجر های معروف و محبوب دنیا به شمار می رود. شما برای استفاده تلگرام تحت وب از هیچ اپلیکیشنی استفاده نخواهید کرد تنها باید از طریق مرورگر سیستم خود برای استفاده از آن اقدام نمایید. برای استفاده از نسخه تحت وب تلگرام روی لینک زیر کلیک کنید.

TELEGRAM WEB 

در صفحه ای که باز می شود در قسمت Country کشور IRAN را وارد کنید و در قسمت Code چون ایران را تایید کردید +۹۸ ظاهر می شود و در قسمت Phone number شماره تلفن خود را وارد نمایید و در انتها از بالا دکمه NEXT را فشار دهید

برای شما کد مربوطه ارسال می شود که باید در قسمت enter your code آن را وارد کنید و به نسخه تحت وب تلگرام دسترسی کامل می یابید.

و شما می توانید علاوه بر این تلگرام نسخه وب در گوشی یا اپلیکیشن های دیگر هم دسترسی به این مسنجر محبوب را داشته باشید.

GEMROID

برای خود کانال ایجاد کنید میتوانید با استفاده از چندین نفر یک کانال را مدیریت کنید همچنین میتوانید برای خود استیکر بسازید و آن را با دیگران به اشتراک بذارید  و بسیاری از قابلیت های دیگر .

 


 • دانلود تلگرام اندروید
 • دانلود تلگرام دسکتاپ
 • منتشر کنند :جم روید
 • نسخه اندروید مورد نیاز :all browser
 • نسخه برنامه :1.0.0
 • قیمت در مارکت :رایگان
 • توضیحات

  تمامی فایل ها و لینک های جم روید قبل از انتشار تست شده اند و به صورت مستقیم برای دانلود منتشر می شوند. در صورتی که به هرگونه مشکل برخورد کردید لطفا تیم جم روید را از طریق گزارش خرابی یا قسمت تماس با ما با خبر سازید

  برنامه های مرتبط

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *