کانال تلگرام ما ورود به کانال
بازی ها ›

بازی ها بازگشت ‹

برنامه ها ›

برنامه ها بازگشت ‹

آموزش ها ›

آموزش ها بازگشت ‹

آموزش ۵ روش اتصال دسته بازی PS ،Xbox و کامپیوتر به گوشی اندروید

gamepad

آموزش ۵ روش اتصال دسته بازی PS ،Xbox و کامپیوتر به گوشی اندروید

جدیدترین آموزش اتصال دسته کنسول های  PS ،Xbox و کامپیوتر به گوشی اندروید

آموزش اتصال به همراه تصاویر در جم روید !!!!!

آموزش ۵ روش اتصال دسته بازی PS ،Xbox و کامپیوتر به گوشی اندروید

آموزش اتصال :

همیشه ما کاربران اندروید دوست داشتیم که بازی های اندرویدی بسیار زیادی را نصب کنیم و آنها را تجربه کنیم اما به دلیل اینکه تمامی بازی های اندروید فقط با لمس کار میکنند کمی آزار دهنده است و بعد از نصب پس از مدت چند روز آن بازی را حذف میکنید. اما حالا با استفاده از یک کنترلر جداگانه بعید است که این اتفاق تکرار شود و لذت بازی چند برابر می شود و حالا در سایت جم روید نحوه اتصال دسته های کنسول های بازی را به اندروید را به شما آموزش خواهیم داد ( پلی استیشن (PS)، ایکس باکس (Xbox) و کامپیوتر (PC) )

 

How To Connect PS and Xbox Joystick for Computer Gamepad To Android Phone

با اتصال دسته بازی PS2 ، PS3، PS4، Xbox و.. نصب نرم افزار مورد نیاز این مشکل بازی به صورت لمس را برطرف خواهیم کرد. ابتدا به نحوه اتصال Joystick به گوشی می پردازیم

نحوه اتصال دسته بازی به گوشی اندروید :

تمامی مراحل را به ترتیب انجام دهید

در قدم اول ابتدا باید یک اتصال دهنده و به نوعی مبدل نیاز دارید که گوشی اندروید و دسته بازی را به یکدیگر متصل کند. برای این کار می توانید از کابل OTG استفاده کنید.

آموزش ۵ روش اتصال دسته بازی PS ،Xbox و کامپیوتر به گوشی اندروید

در قدم دوم دسته بازی که میتواند از نوع Bluetooth Gamepad ، PlayStation , Xbox360 یا دسته بازی کامپیوتری باشد را به سمت ورودی USB کابل OTG متصل کنید. سپس سمت دیگر کابل OTG را به ورودی شارژر موبایل خود وصل کنید. در این هنگام دسته بازی شما (اگر چراغی دارد یا اگر دکمه ای برای روشن شدن دارد روشن کنید) فعال خواهد شد و در سمت دیگر در گوشی نیز در نوار اعلانات پیامی نمایش داده می شود. اگر این اتفاق نیفتاد نگران نباشید، ممکن است چند دقیقه طول بکشد تا رابط USB توسط گوشی شناخته شود.

آموزش ۵ روش اتصال دسته بازی PS ،Xbox و کامپیوتر به گوشی اندروید

قدم سوم حالا شما می توانید برای تست جهت های دسته بازی را فشار دهید و خواهید دید که در گوشی اندروید می توانید بین برنامه ها حرکت کنید و با زدن دکمه X وارد آنها شوید. حال اینجا مهم ترین بخش می باشد. همه بازی ها از اتصال دسته بازی پشتیبانی نمی کنند فقط آن هایی که مانند بازی های کامپیوتری هستند از جمله بازی Dead Trigger، Fifi 15، Asphalt8 و برخی بازی های اکشن دیگر دسته بازی متصل شده به گوشی اندروید را شناسایی می کنند. شما فقط می توانید برای بازی های ذکر شده که در شبیه ساز PPSSPP دسته بازی را پشتیبانی میکنند (Support.PSP Games) از دسته بازی استفاده کنید.

اگر می خواهید از گوشی خود به عنوان دسته بازی کامپیوتری استفاده کنید، ۳ روش استفاده از گوشی به عنوان دسته بازی را از دست ندهید.

گام چهارم: اگر می خواهید بسیاری از بازی ها را با دسته، بازی کنید باید از یک گوشی روت شده استفاده کنید و نرم افزار Tincore Keymapper را بر روی آن نصب نمایید. این برنامه به صورت پولی عرضه می شود اما می توان نسخه رایگان آن را در اینترنت یافت. این نرم افزار روی اکثر گوشی های اندرویدی کار می کند. برای نسخه ۵ اندروید (لالی پاپ) باید SE LINUX Mode را از Enforcing به حالت Permissive تغییر دهیم تا نرم افزار به درستی کار کند. برای انجام این کار نرم افزار SE Linux Mode Changer را دانلود کنید.

 

مابقی اموزش به زودی….


 • منتشر کنند :جم روید
 • نسخه اندروید مورد نیاز :2.3 بالاتر
 • قیمت در مارکت :رایگان
 • توضیحات

  تمامی فایل ها و لینک های جم روید قبل از انتشار تست شده اند و به صورت مستقیم برای دانلود منتشر می شوند. در صورتی که به هرگونه مشکل برخورد کردید لطفا تیم جم روید را از طریق گزارش خرابی یا قسمت تماس با ما با خبر سازید

  برنامه های مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *