کانال تلگرام ما ورود به کانال
بازی ها ›

بازی ها بازگشت ‹

برنامه ها ›

برنامه ها بازگشت ‹

آموزش ها ›

آموزش ها بازگشت ‹

دانلود Argo VPN برای اندروید

ARGO VPN

دانلود Argo VPN برای اندروید با لینک مستقیم Argo VPN 1.16

دانلود Argo VPN برای اندروید با لینک مستقیم Argo VPN

دانلود فیلتر شکن ARGO VPN

دانلود Argo VPN برای اندروید ۲۰۲۲

دانلود Argo VPN

ویژگی های ARGO VPN :

اتصال سریع

بستری امن

سرعت بالا

رایگان

و …..

دانلود argo vpn با لینک مستقیم یک مزیت دیگر نیز دارد، می‌توانید فایروال یا دیوار آتش این برنامه را فعال کنید و برای محدود کردن سایت‌ها یا آی‌پی‌های خاص، مواردی را به صورت دستی به لیست اضافه کنید. دریافت لیست از سرورهای فیلتر شکن ارگو نیز امکان‌پذیر است.

 

با دانلود آرگو امکان انتخاب نوع اتصال و شبکه نیز برای کاربر اندروید فراهم می‌شود. در این برنامه نوع خاصی از شبکه به اسم Falcon Network وجود دارد که امکان دور زدن محدودیت‌های اینترنت برای مدیران سایت‌ها را فراهم می‌کند. کافی است دامنه‌ی سایت را در کادر Your Domain Address وارد کنید و توضیحاتی که در سایت رسمی سازنده در مورد پیکربندی شبکه‌ی فالکون ارایه شده را مطالعه کنید.

 

دارای پل
ویژگی دیگری به نام Bridge در آرگو وی پی ان وجود دارد که می توانید از طریق این ویژگی، برخی از آدرس‌های غیر عمومی به سرور ArgoVPN متصل شوید.

فایروال داخلی
تیم Filtershekanha ویژگی‌های مختلفی را به ArgoVPN اضافه کنید که معمولاً فقط در VPNهای تجاری وجود دارد. به عنوان مثال، ArgoVPN دارای یک فایروال داخلی است که به شما امکان می‌دهد وب سایت‌های خاصی را مسدود کنید، بنابراین تا زمانی که به سرورهای ArgoVPN متصل هستید، آن آدرس‌ها مسدود خواهند ماند.

مسدود کردن وب سایت‌های فیشینگ و بدافزار
همچنین این وی پی ان ویژگی دارد که به کاربران اجازه می‌دهد تا وب سایت‌های فیشینگ و بدافزار را در هنگام اتصال با ArgoVPN، مسدود کنند. این ویژگی توسط انجمن ArgoVPN به روز می‌شود و به کاربران ArgoVPN کمک می‌کند تا امنیت خود را در اینترنت بهبود بخشند.

استفاده از Cloudflare Family و Cloudflare Malware
ArgoVPN همچنین به کاربران اجازه می‌دهد از Cloudflare Family و Cloudflare Malware استفاده کنند، بنابراین می‌توانید همزمان از هر دو مزیت ArgoVPN Firewall و Cloudflare Family استفاده نمایید.

حذف URLهای خاص
ArgoVPN همچنین قادر به حذف URLهای خاص است. این ویژگی تضمین می‌کند، زمانی که از طریق ArgoVPN به اینترنت متصل هستید، ترافیک وب سایت مشخص شده از طریق تونل ArgoVPN عبور نمی‌کند.

سرور DNS
سرور DNS، جلوگیری از نشت DNS ،Kill-Switch (هنوز در مرحله بتا)، به استثنای برنامه‌های خاص از تونل ArgoVPN از دیگر ویژگی‌هایی است که در ArgoVPN ارائه شده است. با توجه به بازخورد کاربران در آینده ویژگی‌های بیشتری به ArgoVPN اضافه خواهد شد.

امنیت و رعایت حریم خصوصی کاربر
اما مهم‌ترین ویژگی ArgoVPN، امنیت آن و رعایت حریم خصوصی کاربر است. پس از اتصال به ArgoVPN، اتصال شما از طریق AES-GCM-128 OR ChaCha20-Poly1305 رمزگذاری می‌شود.

انتخاب رمز به طور خودکار بر اساس معماری پردازنده
انتخاب رمز به طور خودکار بر اساس معماری پردازنده گوشی هوشمند شما انجام می‌شود تا بالاترین سرعت اینترنت برای دسترسی به خدمات آنلاین، در اختیار شما قرار گیرد.

ایجاد کلید رمزگذاری اتصال به صورت تصادفی
پس از هر اتصال، کلید رمزگذاری اتصال شما به طور تصادفی ایجاد می‌شود که با آخرین اتصال شما متفاوت است. این کار با استفاده از پروتکل انحصاری ما به نام Argo Authenticator انجام می‌شود.

این پروتکل توسط تیم The Filtershekanha با هدف احراز هویت سرور پایانی و تبادل کلید رمزگذاری ایمن و سریع بین مشتری و سرور طراحی شده است. ArgoVPN توسط Cure53، ابتدا در فوریه ۲۰۲۰ و سپس در آوریل ۲۰۲۰ مورد بررسی قرار گرفت. بررسی‌های انجام شده توسط Cure53، به طور خاص جنبه‌های امنیتی و حریم خصوصی نرم افزار را هدف قرار داده است.

 

 


 • منتشر کنند :جم روید
 • نسخه اندروید مورد نیاز :4.4 بالاتر
 • نسخه برنامه :1.16
 • قیمت در مارکت :رایگان
 • امتیاز در گوگل پلی :4.8 از 5
 • توضیحات

  لینک های دانلود به دستور کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال شده است.

  برنامه های مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *